DateClubsTimeLeagueMatch DayGround
Klasa A — Week 26
0
Czarni 03 Grz.
3
Dragoons
Klasa A — Week 26Boisko Czarni GrzegorzowiceWeek 26
Boisko Czarni Grzegorzowice
Klasa A — Week 25
7
Dragoons
0
Szreniawa Kosz.
Klasa A — Week 25KS Prądniczanka KrakówWeek 25
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 24
0
Płomień Kośc.
3
Dragoons
Klasa A — Week 24KS Nowa Proszowianka ProszowiceWeek 24
KS Nowa Proszowianka Proszowice
Klasa A — Week 23
7
Dragoons
3
Victoria Smrok.
Klasa A — Week 23KS Prądniczanka KrakówWeek 23
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 22
1
Prądniczanka II
2
Dragoons
Klasa A — Week 22KS Prądniczanka KrakówWeek 22
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 21
1
Dragoons
4
Wanda
Klasa A — Week 21KS Prądniczanka KrakówWeek 21
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 20
2
Bratniak
11
Dragoons
Klasa A — Week 20KS Prądniczanka KrakówWeek 20
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 19
1
Dragoons
3
Galicja
Klasa A — Week 19LKS Galicja RaciborowiceWeek 19
LKS Galicja Raciborowice
Klasa A — Week 18
6
Ekler
2
Dragoons
Klasa A — Week 18Boisko UKS Ekler BaranówkaWeek 18
Boisko UKS Ekler Baranówka
Klasa A — Week 17
2
Dragoons
4
Michałowianka
Klasa A — Week 17Stadion Miejski Hutnik KrakówWeek 17
Stadion Miejski Hutnik Kraków
Klasa A — Week 16
3
Zawisza Sulech.
2
Dragoons
Klasa A — Week 16UKS Zawisza SulechówWeek 16
UKS Zawisza Sulechów
Klasa A — Week 15
3
Dragoons
1
Juvenia Prand.
Klasa A — Week 15Stadion Miejski Hutnik KrakówWeek 15
Stadion Miejski Hutnik Kraków
Klasa A — Week 14
1
Dragoons
1
Sparta Skrz.
Klasa A — Week 14KS Prądniczanka KrakówWeek 14
KS Prądniczanka Kraków
Fenix Trophy — Group C, Match 3
14
Utd. Manchester
0
Dragoons
Fenix Trophy — Group C, Match 3Broadhurst ParkGroup C, Match 3
Broadhurst Park
Klasa A — Week 13
2
Dragoons
0
Czarni 03 Grz.
Klasa A — Week 13Boisko Czarni GrzegorzowiceWeek 13
Boisko Czarni Grzegorzowice
Klasa A — Week 12
4
Szreniawa Kosz.
3
Dragoons
Klasa A — Week 12Boisko KS Szreniawa KoszyceWeek 12
Boisko KS Szreniawa Koszyce
Fenix Trophy — Group C, Match 2
1
Dragoons
4
Utd. Manchester
Fenix Trophy — Group C, Match 2KS Prądniczanka KrakówGroup C, Match 2
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 11
4
Dragoons
3
Płomień Kośc.
Klasa A — Week 11KS Prądniczanka KrakówWeek 11
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 10
2
Victoria Smrok.
1
Dragoons
Klasa A — Week 10LKS Viktoria SmrokówWeek 10
LKS Viktoria Smroków
Fenix Trophy — Group C, Match 1
1
Dragoons
2
Vinsky
Fenix Trophy — Group C, Match 1KS Prądniczanka KrakówGroup C, Match 1
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 9
2
Dragoons
3
Prądniczanka II
Klasa A — Week 9KS Prądniczanka KrakówWeek 9
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 8
2
Wanda
0
Dragoons
Klasa A — Week 8Stadion Sportowy KS WandaWeek 8
Stadion Sportowy KS Wanda
Klasa A — Week 7
3
Dragoons
1
Bratniak
Klasa A — Week 7KS Prądniczanka KrakówWeek 7
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 6
2
Galicja
2
Dragoons
Klasa A — Week 6LKS Galicja RaciborowiceWeek 6
LKS Galicja Raciborowice
Klasa A — Week 5
0
Dragoons
2
Ekler
Klasa A — Week 5KS Prądniczanka KrakówWeek 5
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 4
1
Michałowianka
1
Dragoons
Klasa A — Week 4Stadion LKS MichałowiankaWeek 4
Stadion LKS Michałowianka
Klasa A — Week 3
2
Dragoons
0
Zawisza Sulech.
Klasa A — Week 3KS Prądniczanka KrakówWeek 3
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 2
0
Juvenia Prand.
3
Dragoons
Klasa A — Week 2LKS Juvenia PrandocinWeek 2
LKS Juvenia Prandocin
Klasa A — Week 1
3
Sparta Skrz.
1
Dragoons
Klasa A — Week 1LKS SPARTA SkrzeszowiceWeek 1
LKS SPARTA Skrzeszowice
Puchar Polski — Round 3
1
Fairant
0
Dragoons
Puchar Polski — Round 3Boisko KS BronowiankaRound 3
Boisko KS Bronowianka
Puchar Polski — Round 2
2
Dragoons
1
Juvenia Prand.
Puchar Polski — Round 2KS Prądniczanka KrakówRound 2
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 26
6
Bieżanowianka
2
Dragoons
Klasa A — Week 26Klub Sportowy BieżanowiankaWeek 26
Klub Sportowy Bieżanowianka
Klasa A — Week 25
2
Podgórze
0
Dragoons
Klasa A — Week 25Podgórze. Klub sportowyWeek 25
Podgórze. Klub sportowy
Klasa A — Week 23
0
Gajowianka Gaj
5
Dragoons
Klasa A — Week 23Małopolska Arena Lekkoatletyczna w WieliczceWeek 23
Małopolska Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce
Klasa A — Week 24
0
Dragoons
1
Borek
Klasa A — Week 24KS Prądniczanka KrakówWeek 24
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 22
1
Strzelcy
3
Dragoons
Klasa A — Week 22KS Borek KrakówWeek 22
KS Borek Kraków
Klasa A — Week 21
3
Dragoons
7
Wanda
Klasa A — Week 21KS Prądniczanka KrakówWeek 21
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 19
1
Dragoons
1
Tramwaj
Klasa A — Week 19TS Tramwaj Kraków StadionWeek 19
TS Tramwaj Kraków Stadion
Klasa A — Week 20
2
Iskra Krzęcin
2
Dragoons
Klasa A — Week 20Iskra KrzęcinWeek 20
Iskra Krzęcin
Fenix Trophy — Group B, Match 4
6
Prague Raptors
1
Dragoons
Fenix Trophy — Group B, Match 4Prague Raptors Football ClubGroup B, Match 4
Prague Raptors Football Club
Klasa A — Week 18
1
Bratniak
4
Dragoons
Klasa A — Week 18KS Prądniczanka KrakówWeek 18
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 17
4
Dragoons
2
Krakus Swosz.
Klasa A — Week 17KS Prądniczanka KrakówWeek 17
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 16
2
Rybitwy
3
Dragoons
Klasa A — Week 16TS Rybitwy KrakówWeek 16
TS Rybitwy Kraków
Klasa A — Week 15
3
Dragoons
5
Zwierzyniecki
Klasa A — Week 15KS Prądniczanka KrakówWeek 15
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 14
4
Dąbski
2
Dragoons
Klasa A — Week 14Stadion Miejski Hutnik KrakówWeek 14
Stadion Miejski Hutnik Kraków
Fenix Trophy — Group B, Match 3
1
Dragoons
2
Afc DWS
Fenix Trophy — Group B, Match 3Garbarnia KrakówGroup B, Match 3
Garbarnia Kraków
Fenix Trophy — Group B, Match 2
1
Dragoons
5
Prague Raptors
Fenix Trophy — Group B, Match 2KS Prądniczanka KrakówGroup B, Match 2
KS Prądniczanka Kraków
Fenix Trophy — Group B, Match 1
4
Afc DWS
1
Dragoons
Fenix Trophy — Group B, Match 1Sportpark Sloten AmsterdamGroup B, Match 1
Sportpark Sloten Amsterdam
Klasa A — Week 13
3
Dragoons
5
Bieżanowianka
Klasa A — Week 13KS Prądniczanka KrakówWeek 13
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 12
6
Dragoons
3
Podgórze
Klasa A — Week 12KS Prądniczanka KrakówWeek 12
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 11
5
Borek
3
Dragoons
Klasa A — Week 11KS Borek KrakówWeek 11
KS Borek Kraków
Klasa A — Week 10
2
Dragoons
2
Gajowianka Gaj
Klasa A — Week 10KS Prądniczanka KrakówWeek 10
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 9
5
Dragoons
1
Strzelcy
Klasa A — Week 9KS Prądniczanka KrakówWeek 9
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 8
0
Wanda
4
Dragoons
Klasa A — Week 8Stadion Sportowy KS WandaWeek 8
Stadion Sportowy KS Wanda
Klasa A — Week 7
3
Dragoons
3
Iskra Krzęcin
Klasa A — Week 7KS Prądniczanka KrakówWeek 7
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 6
2
Tramwaj
1
Dragoons
Klasa A — Week 6TS Tramwaj Kraków StadionWeek 6
TS Tramwaj Kraków Stadion
Klasa A — Week 5
4
Dragoons
3
Bratniak
Klasa A — Week 5KS Prądniczanka KrakówWeek 5
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 4
2
Krakus Swosz.
2
Dragoons
Klasa A — Week 4Krakus. Wojewódzki Ludowy Klub SportowyWeek 4
Krakus. Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy
Klasa A — Week 3
3
Dragoons
3
Rybitwy
Klasa A — Week 3KS Prądniczanka KrakówWeek 3
KS Prądniczanka Kraków
Klasa A — Week 2
3
Zwierzyniecki
3
Dragoons
Klasa A — Week 2Zwierzyniecki Klub SportowyWeek 2
Zwierzyniecki Klub Sportowy
Klasa A — Week 1
3
Dragoons
4
Dąbski
Klasa A — Week 1KS Prądniczanka KrakówWeek 1
KS Prądniczanka Kraków
Puchar Polski — Round 1
4
Rafis
4
Dragoons
Puchar Polski — Round 1Gminny Stadion Sportowy ZabierzówRound 1
Gminny Stadion Sportowy Zabierzów
Klasa B — Week 26
2
Bieżanowianka II
5
Dragoons
Klasa B — Week 26Klub Sportowy BieżanowiankaWeek 26
Klub Sportowy Bieżanowianka
Klasa B — Week 25
1
Dragoons
1
Wawel
Klasa B — Week 25KS Nadwiślan KrakówWeek 25
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 24
1
Fairant
6
Dragoons
Klasa B — Week 24Boisko KS BronowiankaWeek 24
Boisko KS Bronowianka
Klasa B — Week 23
7
Dragoons
1
Albertus
Klasa B — Week 23KS Nadwiślan KrakówWeek 23
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 22
0
Rybitwy
0
Dragoons
Klasa B — Week 22TS Rybitwy KrakówWeek 22
TS Rybitwy Kraków
Klasa B — Week 21
11
Dragoons
1
Tramwaj II
Klasa B — Week 21KS Nadwiślan KrakówWeek 21
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 20
2
Universum
7
Dragoons
Klasa B — Week 20Albertus KrakówWeek 20
Albertus Kraków
Klasa B — Week 19
2
Dragoons
2
Kol. Prokocim II
Klasa B — Week 19KS Nadwiślan KrakówWeek 19
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 18
1
Dragoons
2
Pychowianka
Klasa B — Week 18KS Nadwiślan KrakówWeek 18
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 17
0
Victoria
3
Dragoons
Klasa B — Week 17K.S. Victoria KrakówWeek 17
K.S. Victoria Kraków
Klasa B — Week 16
7
Dragoons
1
Opatkowianka
Klasa B — Week 16KS Nadwiślan KrakówWeek 16
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 15
0
Bronowicki
6
Dragoons
Klasa B — Week 15KS Nadwiślan KrakówWeek 15
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 13
3
Dragoons
0
Bieżanowianka II
Klasa B — Week 13Klub Sportowy BieżanowiankaWeek 13
Klub Sportowy Bieżanowianka
Klasa B — Week 12
0
Wawel
3
Dragoons
Klasa B — Week 12Stadion klubu WKS Wawel KrakówWeek 12
Stadion klubu WKS Wawel Kraków
Klasa B — Week 11
4
Dragoons
2
Fairant
Klasa B — Week 11KS Nadwiślan KrakówWeek 11
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 10
2
Albertus
4
Dragoons
Klasa B — Week 10Albertus KrakówWeek 10
Albertus Kraków
Klasa B — Week 9
3
Dragoons
2
Rybitwy
Klasa B — Week 9KS Nadwiślan KrakówWeek 9
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 8
2
Tramwaj II
6
Dragoons
Klasa B — Week 8TS Tramwaj Kraków StadionWeek 8
TS Tramwaj Kraków Stadion
Klasa B — Week 7
3
Dragoons
0
Universum
Klasa B — Week 7KS Nadwiślan KrakówWeek 7
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 6
0
Kol. Prokocim II
3
Dragoons
Klasa B — Week 6KS Kolejarz ProkocimWeek 6
KS Kolejarz Prokocim
Klasa B — Week 5
1
Pychowianka
2
Dragoons
Klasa B — Week 5KS Borek KrakówWeek 5
KS Borek Kraków
Klasa B — Week 4
5
Dragoons
1
Victoria
Klasa B — Week 4KS Nadwiślan KrakówWeek 4
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 3
1
Opatkowianka
5
Dragoons
Klasa B — Week 3OSS Opatkowianka KrakówWeek 3
OSS Opatkowianka Kraków
Klasa B — Week 2
6
Dragoons
1
Bronowicki
Klasa B — Week 2KS Nadwiślan KrakówWeek 2
KS Nadwiślan Kraków
Puchar Polski — Round 2
1
Dragoons
1
Tramwaj
Puchar Polski — Round 2KS Nadwiślan KrakówRound 2
KS Nadwiślan Kraków
Puchar Polski — Round 1
4
Dragoons
2
Iskra Krzęcin
Puchar Polski — Round 1KS Nadwiślan KrakówRound 1
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 22
3
Dragoons
3
Albertus
Klasa B — Week 22KS Nadwiślan KrakówWeek 22
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 13
2
Dragoons
0
Wawel
Klasa B — Week 13Stadion klubu WKS Wawel KrakówWeek 13
Stadion klubu WKS Wawel Kraków
Klasa B — Week 21
4
Kaszowianka II
5
Dragoons
Klasa B — Week 21Kaszowianka KaszówWeek 21
Kaszowianka Kaszów
Klasa B — Week 20
8
Dragoons
0
Grom
Klasa B — Week 20KS Nadwiślan KrakówWeek 20
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 12
4
Universum
3
Dragoons
Klasa B — Week 12KS PłaszowiankaWeek 12
KS Płaszowianka
Klasa B — Week 19
4
Rybitwy
2
Dragoons
Klasa B — Week 19TS Rybitwy KrakówWeek 19
TS Rybitwy Kraków
Klasa B — Week 18
1
Dragoons
7
Wieczysta II
Klasa B — Week 18KS Nadwiślan KrakówWeek 18
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 17
2
Victoria
4
Dragoons
Klasa B — Week 17K.S. Victoria KrakówWeek 17
K.S. Victoria Kraków
Klasa B — Week 16
1
Opatkowianka
7
Dragoons
Klasa B — Week 16OSS Opatkowianka KrakówWeek 16
OSS Opatkowianka Kraków
Klasa B — Week 15
2
Dragoons
0
Pychowianka
Klasa B — Week 15KS Nadwiślan KrakówWeek 15
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 9
1
Grom
6
Dragoons
Klasa B — Week 9KS Armatura KrakówWeek 9
KS Armatura Kraków
Klasa B — Week 11
2
Albertus
3
Dragoons
Klasa B — Week 11Albertus KrakówWeek 11
Albertus Kraków
Klasa B — Week 10
2
Dragoons
2
Kaszowianka II
Klasa B — Week 10KS Nadwiślan KrakówWeek 10
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 8
6
Dragoons
0
Rybitwy
Klasa B — Week 8KS Nadwiślan KrakówWeek 8
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 7
17
Wieczysta II
1
Dragoons
Klasa B — Week 7KS Prądniczanka KrakówWeek 7
KS Prądniczanka Kraków
Klasa B — Week 6
2
Dragoons
4
Victoria
Klasa B — Week 6KS Nadwiślan KrakówWeek 6
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 5
0
Dragoons
2
Opatkowianka
Klasa B — Week 5KS Nadwiślan KrakówWeek 5
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 4
1
Pychowianka
2
Dragoons
Klasa B — Week 4TS Tramwaj Kraków StadionWeek 4
TS Tramwaj Kraków Stadion
Klasa B — Week 2
1
Wawel
7
Dragoons
Klasa B — Week 2Stadion klubu WKS Wawel KrakówWeek 2
Stadion klubu WKS Wawel Kraków
Klasa B — Week 1
6
Dragoons
0
Universum
Klasa B — Week 1KS Nadwiślan KrakówWeek 1
KS Nadwiślan Kraków
Puchar Polski — Round 1
3
Dragoons
4
Bieżanowianka
Puchar Polski — Round 1KS Nadwiślan KrakówRound 1
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 2
0
Grom
10
Dragoons
Klasa B — Week 2KS Armatura KrakówWeek 2
KS Armatura Kraków
Klasa B — Week 13
1
Rybitwy
5
Dragoons
Klasa B — Week 13TS Rybitwy KrakówWeek 13
TS Rybitwy Kraków
Klasa B — Week 12
7
Dragoons
4
Opatkowianka
Klasa B — Week 12KS Nadwiślan KrakówWeek 12
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 10
1
Dragoons
2
Victoria
Klasa B — Week 10KS Nadwiślan KrakówWeek 10
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 9
0
Pychowianka
1
Dragoons
Klasa B — Week 9TS Tramwaj Kraków StadionWeek 9
TS Tramwaj Kraków Stadion
Klasa B — Week 8
3
Dragoons
1
Wawel
Klasa B — Week 8KS Nadwiślan KrakówWeek 8
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 7
0
Universum
6
Dragoons
Klasa B — Week 7KS PłaszowiankaWeek 7
KS Płaszowianka
Klasa B — Week 6
2
Dragoons
1
Kaszowianka II
Klasa B — Week 6KS Nadwiślan KrakówWeek 6
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 5
3
Dragoons
5
Fairant
Klasa B — Week 5KS Nadwiślan KrakówWeek 5
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 4
2
Bratniak
1
Dragoons
Klasa B — Week 4KS Prądniczanka KrakówWeek 4
KS Prądniczanka Kraków
Klasa B — Week 3
6
Dragoons
0
Albertus
Klasa B — Week 3KS Nadwiślan KrakówWeek 3
KS Nadwiślan Kraków
Puchar Polski — Round 3
4
Dragoons
6
Błękitni Modln.
Puchar Polski — Round 3KS Nadwiślan KrakówRound 3
KS Nadwiślan Kraków
Klasa B — Week 1
1
Dragoons
2
Grębałowianka II
Klasa B — Week 1KS Nadwiślan KrakówWeek 1
KS Nadwiślan Kraków
Puchar Polski — Round 2
6
Dragoons
0
Lotnik Krysp.
Puchar Polski — Round 2KS Nadwiślan KrakówRound 2
KS Nadwiślan Kraków
Puchar Polski — Round 1
6
Dragoons
0
Fairant
Puchar Polski — Round 1KS Nadwiślan KrakówRound 1
KS Nadwiślan Kraków
Dragoons FC kits: the home kit in blue and the away kit in white
Shop

Official kits

Match and training wear.
Designed by Power Canvas™.

Shop now